09:36 Kıbrıs

Rum Polisi Narkotik Şube yetkilisi Stelios Aristidu Ukrayna savaşından sonra ve geniş bölgede gözlemlenen istikrarsızlık sebebiyle uyuşturucu madde alanıyla ve/veya suç faaliyetleriyle ilgilenen kişilerin sürekli ya da geçici olarak Güney Kıbrıs’ta kamp kurduğunu söyledi.

09:28 Yaşam

Gazimağusa Belediyesi ile Piyale Paşa Mahallesi Muhtarlığı’nın ortaklaşa düzenlediği "Piyale Paşa Mahallesi 2. Çocuk Festivali" yapıldı.

08:43 Yerel Haberler

Gönyeli-Alayköy Belediyesi, sağlık hizmetleri kapsamında sivrisinek ve haşereyle mücadele çalışmalarını sürdürüyor.

08:36 Türkiye

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Hamas lideri İsmail Heniyye ile görüştü. Dolmabahçe'de yapılan Gazze zirvesi, İsrail Dışişleri Bakanı Yisrael Katz'ı rahatsız etti.

13 saat önce Spor

Fenerbahçe, Sultanlar Ligi final etabı 5. maçında Eczacıbaşı'NI3-0 mağlup ederek seriyi 3-2'ye önde tamamladı ve üst üste 2 kez şampiyon oldu. Toplamda yedinci kez şampiyonluğa ulaştı.

15 saat önce Kıbrıs

Polis, 5 ilçede yaptığı  asayiş denetiminde ikamet izinsiz olduğunu tespit ettiği 24 kişiyi tutukladı, kumarhaneye girmesi yasak 99 kişi hakkında yasal işlem yaptı. kontrol edilen 5 bin 350 sürücüsünden 2 bin 127’si hakkında yasal işlem yapıldı.

15 saat önce Yaşam

Baraka Tiyatro ekibinin yeni oyunu “Shakespeare’in Şen Kadınları” geçen  Girne Belediyesi Oda Tiyatrosu'nda sahnelendi.

19 saat önce Mahkeme Koridoru

Girne’de gerçekleştirilen huzur operasyonu kapsamında tespit edilen ve ülkede 6 ay ile 4 yıl arası kaçak olarak ikamet ettikleri tespit edilen zanlılar 14 kaçak mahkeme huzuruna çıkarıldı.

20 saat önce Mahkeme Koridoru

Lefkoşa, Lefke ve Güzelyurt’ta gerçekleştirilen asayiş ve trafik kontrolleri esnasında ülkede kaçak yaşam sürdükleri tespit edilen tümü yabancı uyruklu 8 zanlı Lefkoşa Kaza Mahkemesine çıkarıldı.

20 saat önce Mahkeme Koridoru

Girne'de meydana gelen "Emanetçi Tarafından Sirkat" meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlı İlyas Burak Ay tutuklanarak mahkeme huzuruna çıkarıldı.